ЗВЕРНЕННЯ СЕСІЇ ГАЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЩОДО СТВОРЕННЯ ГАЛИЦЬКОЇ ОТГ

Голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Федоріву В.В.

ЗВЕРНЕННЯ

На багаточисельні (неодноразові) звернення ініціативних груп, громадськості, громадян, депутатів сільських рад Бовшева та Задністрянська щодо включення сіл Бовшів та Задністрянськ в Галицьку ОТГ, Івано-Франківською ОДА не було прийнято позитивного рішення згідно рішень громад вищевказаних сіл.

Крім того, Івано-Франківською ОДА було штучно створено Дубовецьку ОТГ на догоду певним фінансово-промисловим групам і окремим особам.

Івано-Франківська обласна рада, науковці, історики підтримували ідею створення Галицького району, задля збереження історичної пам’яті Галича,  Галичини, українського народу, а Івано-Франківська ОДА цю ідею відкинула.

Ні одне із даних питань на сьогоднішній день не вирішено, тому депутатський корпус Галицької міської ради, вважає що Івано-Франківською ОДА підтримує думку окремих осіб та інтереси фінансово-промислових груп, а думку населення ігнорує.

Щоб підтримати ідею розвитку міста Галича, який на рівні із Києвом відіграв важливу роль в державності України, Івано-Франківська ОДА поводить себе як за часів комуністичного режиму – знищуючи пам’ять, історію Українського народу,  Галичини.

Підхід повинен бути політичний, господарський, доступність населення до надання послуг, розвинена інфраструктура громад.

Ми, депутати Галицької міської ради, вимагаємо прийняти рішення  про зміни в Перспективному плані створення громад з врахуванням думки громад.

Звернення прийнято на третьому засіданні

тринадцятої сесії Галицької міської ради 14.05.2020 року.