Звернення сесії Галицької міської ради щодо стану автомобільної дороги Т-09-03 Галич – Сатанів

Голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Федоріву В.В.

ЗВЕРНЕННЯ

Через місто Галич, по вулиці Вітовського, проходить автомобільна дорога загального користування державного значення Т-09-03 Галич – Сатанів, яка обслуговується в межах Івано-Франківської області  Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області (облавтодором).

Розмови про ремонт даної дороги ведуться із 2016 року. Неодноразово на сесіях Галицьких міської та районної ради депутатами порушувалися питання про критичну ситуацію, що склалася зі станом зазначеної ділянки автомобільної дороги, приймалися звернення до Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, ОДА, КМУ. Кошти на її ремонт виділялись у 2017-2018р.р. однак ремонт дороги не проводився. Тільки у 2019році, за кошти ДФРР відремонтовано 200 метрів дороги в м. Галичі по вул. Вітовського.

На окремих ділянках дорожнє покриття зруйновано на всю ширину проїзної частини, це створює небезпеку для учасників дорожнього руху, водії часто скаржаться на жахливий стан дорожнього покриття, наростає соціальна напруга населення, яке користується даною дорогою, та яка з’єднує дві області.(із сторони Тернопільської області дана дорога відремонтована).

Вимагаємо прийняття реальних рішень ОДА по ремонту даної дороги.

Звернення прийнято на третьому засіданні тринадцятої

сесії Галицької міської ради 14.05.2020 року.