Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на вул. ЛЬВІВСЬКІЙ в місті Галичі

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів до проекту містобудівної документації – Детальний план території на вул. Львівській в місті Галичі

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану  території окремої земельної ділянки по відведенню та встановленню цільового призначення землі для обслуговування  будівель торгівлі (виставкова площадка  з продажу сільськогосподарської техніки) на вул. Львівській в м. Галичі .

Проект виконаний ФОП  Приймак Дмитро Павлович  (Івано-Франківська обл.,Тисьменецький р-н., с.Черніїв ,вул..Стефаника,10 а) на замовлення Галицької міської ради. Розроблення проекту здійснено на підставі рішення Галицької  міської ради № 135 від 14  листопада 2019року.

Метою детального плану території є уточнення положення генерального  плану міста Галича, визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.

Площа проектованої земельної ділянки 0,0800 га

Житлова площа території – 0,00 га

Середня поверховість – 1-2 (поверх)

Площа забудови – розробити робочим проектом

Ознайомлення з детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Галицької  міської ради в земельному відділі  з 01 червня по 30 червня  2020 року.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій начальниця земельного відділу Чемеринська Віра Миколаївна, Скриник Олег Богданович
Контактний телефон : (03431) 22-701, 22-281

Пропозиції до проекту детального плану території  на вул. Львівській  в м. Галичі подаються на адресу Галицької  міської ради у письмовій формі в період з 01 червня по 30 червня  2020 року.